Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Skena

fgfg_1542202360-2789229

Eni Koçi publikon baladën e ndjerë “Edhe sot”

Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja Eni Koçi ka publikuar në klipin e saj më të fundit.  Me titull “Edhe sot”, Eni shfaqet tejet sensuale në këtë baladë mjaft të ndjerë. E veshur me një fustan të zi dhe e shoqëruar...
fg_1542203701-6218980

Zbulohet pjesa shqiptare tek “Game of Thrones”

Bota e “Game of Thrones” ka shumë karaktere të ndryshme, ku secili ka një personalitet dallues ashtu siç kanë edhe shtetet nga njëri-tjetri. Faqja “Fansides” i ka përshtatur 50 personazhet e “Game of Thrones” me 50 shtete...
jenner

Kylie Jenner nis festat e fundvitit, vjen sensuale në të bardha

Ka nis festat e fundvitit. Modelja seksi amerikane, Kylie Jenner ka nis festat e fundvitit e cila vjen më në formë se kurrë, shkruan lajmi.net. Duke u ndjekur nga mbi 119 milionë ndjekës, nëna e një vajze nuk heziton të shfaqet e hatashme,...
1-39

Ish-banorja e Big Brother pozon krejtësisht nudo, e ‘djeg’ Instagramin (FOTO+18)

Në shtëpinë e ish-banores së “Big Brother” atmosfera është tejet e nxehtë. Dhe jo sepse është ndezur oxhaku, por sepse ish-pjesëmarrësja e në realit show-n e famshëm, Sarah Nile, tashmë 33 vjeçe, ka pozuar krejtësisht nudo. Sarah...
morena_1542117346-7595397

Befason Morena Taraku, zbulon dashurinë e jetës së saj

Dashuria e jetës së Morena Tarakut është dikush që nuk e prisnit. Morena Taraku di të marrë vëmendjen me postimet që bën. Por, këtë herë ajo ka befasuar me një fotografi të Rita Orës që ka shpërndarë, shkruan Gazeta Express.  Në...
maxresdefault_1542106534-8071521

Kim apo Khloe, cila i ka të pasmet më seksi?

Kim Kardashian dhe Khloe Kardashian treguan se kanë punuar fort për të pasur të pasmet bombastike që kanë. Të veshura me streçe, Kim dhe Khloe “çmendën” Los Angelesin. Ato duket se janë më krenare se kurrë për format e arritura...
enca-haxhia-8_1542102635-2958395

Sa paguhet Enca për një natë?

Enca ka folur për pagesat që merr për një mbrëmje muzikore. Enca Haxhia këtë vit ishte aktive me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit. Këngëtarja ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “NIN”, ku ndër të tjera ka folur...
br15_1542104626-3198455 (1)

26-vjeçarja tregon dhuratat që i bëjnë të moshuarit e pasur

Një 26-vjeçare nga Zelanda e Re ka treguar dhuratat që merr nga ata që quhen “babusha”. Brooke West thotë se burrat e pasur dhe të moshuar i njeh në punën e saj si striptiste, por nënvizon se nuk ka asgjë seksuale mes saj dhe...
auto_Dafina_Zeqiri11542046919-750x430

E pyesin nëse do të martohej në ‘katund’, Dafina Zeqiri i jep fansit përgjigjen epike (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ‘godet’ sërish me komentet në rrjetet sociale, kur herë pas here debaton me fansat. Menjëherë pas postimit komentet për të kanë qenë të shumta, por mes tyre ka tërhequr vëmendje...
1-416

Kjo zeshkane shqiptare do t’jua bëjë natën më të nxehtë me këto foto (FOTO)

Ajo konsiderohet një ndër shqiptaret me të pasmet më seksi aktualisht. Redona Koci e vërteton rregullisht se e meriton këtë cilësim, me fotografitë që publikon vazhdimisht në rrjetet sociale. Edhe në disa fotografi të reja, të...