Monday, 1 June 2020 | Lajme: 0

Skena

kendall-jenner-1521140545_1545000639-3070043

Modelja më e paguar e vitit 2018

Për të dytin vit radhazi, Kendall Jenner është shpallur modelja më e paguar në botë nga Forbes. Ylli i pasarelave siguroi 22.5 milionë dollarë në 12 muaj. Ajo mundi supermodelet dhe miket e saj Bella e Gigi Hadid, si edhe  Karlie...
ka_1545028187-8081793

Këtë nuk e priste askush, Kallashi bëhet pjesë e ushtrisë së Kosovës

Kallashi vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik. Dalja e saj në skenë shkaktoi shumë reagime, pasi kishte opinione pro dhe kundër. Kallashi ende është aktuale, ndonëse impakti i saj nuk është ai i dikurshmi. Ka shumë diskutime...
dafinarihanna-780x439_1545040943-5379419

Me këtë video provokuese të Rihanna-s, Dafina lajmëron ‘Alo’

Dafina Zeqiri po vjen në bashkëpunim me Dj Geek. Dafina nuk po ndalet me projekte muzikore. Tashmë e fokusuar për të bërë hite në gjuhën shqipe, Dafina këtë herë po vjen në bashkëpunim me Dj-in e saj, Geek, shkruan Gazeta Express.  Këngëtarja...
jkjkjkljkl-650x358_1544972838-858255

Kaq seksi dukej Rina mbrëmë në koncert

Rina Balaj është goxha aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Rina Balaj së fundi ka udhëtuar në Zvicër, ku edhe performoi për bashkatdhetarët atje. Ajo kishte veshur një fustan të zi, të shkurtër, me të cilin dukej tejet...
page-39-650x358_1544797130-5002708

“E bukura ime”, Seldi konfirmon lidhjen me vajzën e këngëtarit të njohur?

Seldi konfirmon lidhjen me këtë postim? Prej pak kohësh qarkullojnë fjalë  për një marrdhënie më shumë se shoqërore mes Seldi Qalliut dhe Keisi Mejdinit. E tani që lajmi për një projekt të përbashkët muzikor mes tyre është...
gjiko-butrinti_1544793988-6460133

Premierë: Gjiko dhe Butrint Imeri publikojnë hitin ‘Bakllava’

Është publikuar kënga e Gjikos me Butrintin. Dyshja e hiteve para disa ditëve kanë lajmëruar se po sjellin një bashkëpunim. Gjiko dhe Butrinti tashmë kanë publikuar hitin ‘Bakllava’ dhe këngës i kanë bahskuar edhe një...
vvvv_1544782265-7499991

Ngacmime seksuale, Eliza Dushku fiton 9.5 milionë dollarë nga televizioni i njohur

Sipas një raportimi të publikuar së fundmi nga ‘The New York Times’, Eliza Dushku ka fituar plot 9.5 milionë dollarë nga televizioni i njohur ‘CBS’, për shkak të disa akuzave seksuale. Aktorja me origjinë shqiptare do të kishte...
640-0-5bc0bacf56b52_1544768030-2219984

Tayna ekspozon këmbët e gjata dhe linjat trupore

Është cilësuar si fenomeni i vitit 2018. Reperja e njohur, Tayna këtë vit ka ‘shpërthyer’ në estradën tonë me projekte të shumta dhe mjaft të pëlqyera. E përpos projekteve muzikore, ajo përflitet edhe për linjat trupore bombastike...
moren-1533717779-3340942_1544767201-1239797

Zhvishet Morena pozon pranë shtratit

Morena Taraku së fundi po habit me postimet e saj, ajo ekspozon më masë trupin. Në rrjete sociale këngëtarja, po publikon disa imazhe provokuese. ‘Instagrami‘, tashmë është bërë një rrjet social i cili po përdoret mjaft shumë,...
sellmakasumoviq-43778372-286478322076062-6452495039064574866-n-e1540362138805-780x439-650x358_1544776657-8300532

Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen

Diva shqiptare, Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen e 39-të. Adelina njihet si artistja që bëri revolucion në tregun muzikor shqiptar e cila ka kënduar në rryma të ndryshme, shkruan lajmi.net. Ajo deri më tani ka sjell një sërë...