Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Skena

nora_1544686446-3310281

Video e rrallë e Nora Istrefit si 17-vjeçare

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të kërkuara të estradës. Përveç zërit, ajo njihet edhe për trupin e saj seksi. Së fundmi, është zbuluar një video e rrallë e një performance të saj të vitit 2003, kur Nora ishte...
2-93-750x430

Gruaja e Sinan Vllasaliut ‘sfidon’ moshën, mahnit me dukjen e saj! (FOTO)

Sinan Vllasaliu është njëri nga këngëtarët e estradës kosovare i cili ka vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic. Ai ka shumë këngë hite të cilat dëgjohen nga fansat e tij.Sinan Vllasaliu, është i martuar...
taynaa_1544608516-8923868

Ditëlindje si dasmë, Tayna nis festimet tri ditë më herët

Tayna këto ditë mbush 22 vjet. Reperja më ‘in’ e estradës sonë këto ditë feston ditëlindjen e saj të 22-të. Mbrëmjen e djeshme reperja e njohur Tayna ka pritur orën 12 për të festuar ditëlindjen e saj. Por ajo ç’ka...
auto_Noizy_1001498666708-750x430

Noizy shpenzon 175 mijë euro brenda ditës dhe shihni çfarë ka blerë!

Reperi nga Shqipëria, Noizy, njihet për shpenzimet që bën, andaj nuk e ka aspak problem që 175 mijë euro t’i harxhojë brenda ditës. Bëhet fjalë për orën e tij të dorën e cila kap pikërisht shifrën e lartpërmendur e të mos...
tayna_45344422_985972961586191_8067618932160202107_n-e1544527180563-780x439

Tayna vjen me “freestyle”, fansat shpreson se do të jetë kënga e re e reperes

Ajo është sensacioni i vitit i estradës muzikore shqiptare teksa ka bërë bujë të madhe me këngët e sjella gjatë këtij viti kalendarik. Bëhet fjalë për Taynan, e cila njihet për repin e veçantë që bënë dhe kjo e ka bërë...
auto_Screenshot_2-46-650x3581544466570-750x430

Xhensila po vjen, më artiste se kurrë mes artistësh (FOTO)

Xhensila Myrtezaj po rikthehet fuqishëm. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj pas një pauze në muzikë po rikthehet me një projekt madhor. E gjithë kjo u bë e ditur nëpërmjet një postimi të saj në Instastory në të cilin shihet me emra...
flori-6_1544446206-9855643

Flori u shpall fituesi i ”Kënga Magjike”, por FIFI ka diçka për t’i thënë: Unë dje…

Flori u shpall fitues i “Këngës Magjike” 2018-të. “Plas” arriti të mbledhë mbi 1000 pikë nga votat e kolegëve. Kënga Plas” është kompozuar dhe shkruar nga vetë këngëtari, i cili fitoi gjithashtu çmimin “Balada më e...
640-0-5b3ce3cf1eb77_1544451895-525411

Do të befasoheni! Tayna kishte kaq vjet kur ka shkruar këngën e parë

Tayna duket se ka filluar të shkruajë këngë në një moshë shumë të vogël. Ajo është artistja që ka marrë vëmendjen që me projektin e saj të parë e secila këngë që është publikuar është kthyer në hit. Por, ky sukses...
gjysta_1544434151-9712776

Gjyste Vulaj prezanton motrat – janë më seksi se këngëtarja

Gjyste Vula i ka prezantuar ndjekësit me disa nga anëtarët e saj të familjes. Këngëtarja Gjyste Vulaj në llogarinë e saj në Instagram i ka ndarë me ndjekësit disa foto të shkëputura nga albumi familjar. Gjyste Vula i ka prezantuar...
got_1544189699-2735017

Vjen promoja e parë ‘drithëruese’ për sezonën e fundit të ‘Game of Thones’

Game of Thrones kanë prezantuar sezonën e fundit me anë të një videoje drithëruese. Në prill fillon të shfaqet sezona e tetë dhe e fundit e serialit shumë të shikuar, Game of Thrones. HBO ka publikuar një promo të parë lajmëruese,...