Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Skena

fifi-kresha_1544178532-9836699

Gjithë publiku këndon këngën e Fifit dhe MC Kreshës gjatë performancës ‘live’ në Këngën Magjike

Mbrëmë Fifi dhe MC Kresha kanë performuar ‘live’ hitin ‘Psikopatja jote’ në gjysmëfinalen e dytë të Këngës Magjike. Dyshja edhe një herë kanë dëshmuar se ata kanë këngën e preferuar të publikut në këtë...
shkenda_1544106232-3858197

Pas fotove komplet e zhveshur, Shkenda bombastike provokon këtë herë nga anija

Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. E përderisa para pak ditësh ajo...
1200-630-59de24c27f404_1544012555-1894257

Majk do t’i bjerë pishman që e ka akuzuar, shikoni postimin e radhës nga Majlinda

Majlinda ka sqaruar gjithçka. Ka shpërthyer sërish situata gjithmonë e tensionuar me Majk dhe nënën e djalit të tij. Pas një komenti që ka bërë këngëtari, i cili akuzon Majlindën se nuk po e lë ta shohë djalin, kjo e fundit...
adelina_1544005381-5228078

Adelina Tahiri sjell videon më të bukur të djalit

Adelina tashmë nuk po ndalon së postuari djalin e saj në Instagram. Deri tani e ka fshehur, por tani Adelina Tahiri po e ndan djalin edhe me ndjekësit e saj. Joni e bëri nënë për herë të parë këngëtaren, kështu duke bërë që...
rina-balaj_1544010328-2095551

Publikon video duke i ushtruar të pasmet, mos e humbisni këtë video të Rinës

Rina vjen sërish bombastike. Reperja Rina Balaj përveç me sukseset në muzikë, publikun e ka bërë për vete edhe me stilin e veçantë, shkruan lajmi.net. Së fundmi ajo e ka realizuar një fotosesion në të cili ka ardhur me imazhe...
auto_Screenshot_2-15-650x3581543947619-750x430

Publikon foto e zhveshur nga shtrati, Enca ka një pyetje për fansat

Është një nga emrat më të lakuar në shtypin rozë. Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia është njëra nga femrat më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ajo është goxha aktive edhe në muzikë, e cila para një muaji lansoi...
majkaveli_28428019_332666557222778_4988972322418327552_n-e1543930324641-780x439

Majk tregon pse nuk po martohet: Femrat e sotme të papuna e me take dhe çanta të dorës 1000 euroshe

Majk po e lë një vit të jashtëzakonshëm me shumë projekte të sjella gjatë 2018. Pos që solli këngë të reja për tregun muzikor shqiptar, ai ka pasur risi edhe në jetën private. Në fakt, reperi është baba i një fëmije nga një...
makeupbymario-46576838-586426875144969-2027676125485818174-n_1543842483-6461110

Kim Kardashian çmend të gjithë me fustanin e shkurtër vezullues

Kim ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj të pabesueshme të trupit. Kësaj radhe ishte grimeri i saj Mario Dedivanoviç, ai i cili ka postuar disa imazhe të Kim Kardashian. Bukuroshja, u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër, e cila...
rita-ora-1042900_1543845105-1229834

Rita me performancën më të mirë në pistën më seksi në botë

Rita Ora ka bërë një performancë të shkëlqyer në shoun e Victoria’s Secret. Mbrëmë është transmetuar spektakli i madh i Victoria’s Secret në të cilin kanë perfomuar edhe këngëtaret me prejardhje shqiptare, Rita...
adelinaaa

Më në fund Adelina Tahiri publikon fotot e djalit të saj/ është kopja e mamit

Dhe pse tashmë mama prej dy muajsh këngëtarja nuk ka dashur ta shfaqë djalin në rrjetet sociale apo për fansat e shumtë E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ajo ka folur për martesën, njohjen me bashkëshortin dhe ka treguar...