Friday, 29 May 2020 | Lajme: 0

Skena

2-1-750x430 (1)

Morena Taraku në vaskë vetëm në të brendshme, poston video ‘të nxehtë’

Morena Taraku shquhet për linjat bombastike trupore, por edhe postimet goxha ‘të nxehta’. Ish-missi dhe modelja së fundmi vjen me një video më provokuese se kurrë më parë. Me një veshje eksplicite ajo sjellë pamjet teksa shihet...
flor

Flori befason të gjithë, sjell baladën e re (VIDEO)

Pak minuta pas performancës në ‘E diela Shqiptare’, kënga më e re e Flori Mumajesit është publikuar tashmë edhe në Youtube. Kantautori konkuron në ‘Kënga Magjike’ me ‘Plas’, një projekt i cili normalisht që mban tërësisht...
vdekje-ne-zi-750x425

Shqipëria në zi, vdes aktori i madh (FOTO)

Një nga aktorët më të mëdhenj të para viteve 90’ ka ndërruar jetë këtë të dielë në moshën 89 vjeçare. Fjala shtë për Luan Qerimin, një ndër aktorët më të mirënjohur shqiptar për dhjetëra rolet e tij në teatër e...
auto-fero-arbenita-1540468707-20809251540469768_1543570257-523539

Fero i shpreh dashurinë të dashurës: I gjithë universi në një foto

Fero duket se është super i dashuruar me të dashurën e tij modele. Reperi i njohur nuk po i fsheh tashmë komentet për të dashurën e tij nga Londra. Arbenita Ismaili është një modele e cila po bën karrierë në Angli, ndërsa së...
auto_6772152-6440299-image-a-208_15434495537561543518828-750x430

Di Caprio ‘dëshpëron’ mjaft zemra, del në Paris me të dashurën e tij modele (FOTO)

Leonardo Dicaprio tashmë 44 vjeç, dhe e dashura e tij modele, 21-vjeçarja Camila Morrone kanë pothuajse një vit së bashku dhe duket se marëdhënia e tyre është bërë akoma e fortë, pasi çifti është parë mjaft i lumtur në stadiumin...
paris-750x430

Paris Hilton flet për herë të parë për prishjen e fejesës: Besoja në përralla

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të pasura në botë në saje të pasurisë që do të trashëgoj të familjes. Bëhet fjalë për Paris Hilton, e cila ditë më parë u bë temë e meidave rozë fal jetës private dhe sentimentale. Biondina...
auto_flori-bruno_1543414595-70108021543424352-750x430

Flori dhe Bruno publikojnë këngën e re ditën e 28 Nëntorit (VIDEO)

Dyshja e Threedots sjellin këngën e re. Bruno dhe Flori Mumajesi janë bërë bashkë në studio për të punuar për një këngë të re. E kjo këngë është publikuar sot, pikërisht në ditën e festës së shqiptarëve. Kënga me titullin...
auto_kallashii1543422924-750x430

Urim i “zjarrtë” për 28 Nëntorin, Kallashi shfaqet lakuriq me dy flamuj në… (FOTO)

Valltarja e njohur Kallashi është një ndër personazhet më të komentuar në media. Ajo shpeshherë tërheq vëmendjen me pozat provokuese në profilin e saj në “Instagram”. Me rastin e Pavarësisë, Kallashi ka publikuar në “Instastory”...
960_1543410144-549625

Xhaka: Të shpërndarë nëpër botë, por të bashkuar rreth një flamuri dhe një gjuhe

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka ka uruar për festen e 28 Nëntorit, duke thënë se edhe pse të shpërndarë nëpër botë, përsëri të bashkuar nga rreth një flamuri dhe gjuhe. Përmes Instagramit Xhaka ia ka publikuar...
sofa-730x440_1543406770-3458372

Kështu uron stër-mbesa e Skenderbeut festën

Pavarësisht se jeton në Australi, ajo nuk i harron asnjëherë rrënjët dhe të uroj shqiptarët për ditët më të rëndësishme, atë të 28 dhe 29 Nëntorit. Sofie Kastrioti, pasardhësja e heroit tonë kombëtar, është sot në mesin...