Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Skena

auto_768full-adrola-dushi1543349534-750x430

“E urrej punën time”, rrëfehet Adrola Dushi: Hipokrizi dhe shtirje maksimale (FOTO)

Adrola Dushi është një nga modelet shqiptare të njohur në të gjithë botën. E ftuar në emisionin “Pasditja ime”, modelja tregoi se i është dashur të bëjë shumë sakrifica për të arritur aty ku është sot. Por tashmë punon...
kimk_1543326252-243882

Deshi të bëhej si Kim Kardashian, implanti 9000 eurosh i të pasmëve gati sa i shkakton vdekjen

Një fans i Kim Kardashian thotë se gati sa ka vdekur pas një operacioni për të rritur të pasmet. I varur nga operacionet plastike, Jordan Parke ka shpenzuar 9,500 euro për operacionin në Turqi. 27-vjeçari i ka bërë synim vetes që...
psikoptaja-jote_1543324129-1463165

‘Psikopatja’ e Fifit dhe Kreshës ka ‘çmendur’ publikun

Vetëm në pak ditë, kënga e dyshes ka arritur të dëgjohet më shumë se 1 milion herë. Këngën që po dëgjoni gjithandej këto ditë, ka titullin ‘Psikopatja jote’ dhe është prezantuar këtë të dielë si këngë konkurrente...
640-0-5b09a1566e6df_1543315012-4499572

Poston foton e një femre gjysmë të zhveshur, Majk: Zot më fal për mëkatet e mia

Majk i ka uruar ditëlindjen vetes më një fotografi dhe urim ndryshe. Reperi Majk po feston sot ditëlindjen e tij të 28. Pikërisht këtë ditë, ai ka vendosur të publikojë një fotografi të një veture të tipit Porsche të bardhë,...
sinboy_1543313107-9493558

Reperi i njohur shqiptar shfaqet i droguar në intervistë

Sin Boy ka bërë një intervistë të pazakontë. Reperi shqiptar i cili jeton në Greqi, është bërë i njohur për publikon tonë për bashkëpunimin e tij me Rina Balaj në këngën ‘Gigi’. Të hënën ai ka qenë në intervistë...
vvv_1543316534-2017080

Sherret dhe miqësitë që morën fund për shkak të “Kënga Magjike”

Prej 8 javësh tashmë çdo të diel këngëtarët po prezantojnë projektet e tyre muzikore në “Kënga Magjike”, festivali më i rëndësishëm në Shqipëri dhe që momentalisht ka marrë gjithë vëmendjen e publikut. Prej 20 vitesh...
2-419-750x430

Adelina Tahiri po ‘çmendet’ pas burrit të saj maqedonas, ja çfarë i bën në postimin e fundit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri ‘theu’ akullin dhe përveç se po tregon shumë detaje për jetën e saj private, ajo në rrjetet sociale po e ekspozon edhe burrin e saj milioner. Këngëtarja pas lindjes, njësoj si...
alby-rydes-750x430

Pornostarja shqiptare bëhet nënë, i vendos bebit një emër të veçantë (FOTO)

Shqiptarja me famë botërore që luan në filmat me pullë të kuqe, Alby Rydes është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë pornostarja me një postim në Instagram, ku shkruan se erdhi në jetë bekimi i saj. Alby...
Screenshot_2

Kim Kardashian kur ka regjistruar videon pornografike dhe u martua: Kam qenë e droguar

Kim Kardashian ka tronditur botën me të pathënat në episodin e fundit të shfaqjes “Keeping Up with the Kardashians”. Ajo ka treguar se ka qenë e droguar kur ka xhiruar një video seksuale dhe gjatë një martese. Bukuroshja pranon...
rita-ora-eyal-booker-780x439

Rita Ora ka filluar një romancë me egjiptianin, Booker

Rita Ora u raportua se është në lidhje me yllin e “Love Island”, Eyal Booker, pasi u takuan në një ndejë të përbashkët miqësore. Egjiptiani ishte i ftuar ashtu sikur se shqiptarja nga shoumeni, Vas J Morgan, gjersa thuhej se aty...