Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Skena

auto_mimoza-640x3581538034856-750x430

I dedikoi këngën Seldit, Mimoza Shkodra tregon se si qëndron e vërteta

Këngëtarja Mimoza Shkodra e cila ka qënë kohët e fundit në vëmëndjen e mediave rozë, për shkak se pas një lidhje të gjatë ajo vendoi të ndahej nga këngëtari Seldi Qalliu. Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën e saj të parë...
zaimina_1542968919-5495311

Zaimina Vasjari prezanton shtëpinë super-luksoze

Zaimina lë të gjithë gojëhapur me shtëpinë e saj luksoze. Këngëtarja 31 vjeçare, përmes llogarisë së saj, Instagram ku ka mbi 440 mijë ndjekës ka publikuar një fotografi në të cilën shihet një pjesë e shtëpisë. Pasi Zaimina...
Rihanna-4

Rikthehet Rihanna…(Foto)

Ajo ka provuar herë pas herë se është modelja më e mirë për të promovuar markën e saj të Fenty. Dhe Rihanna është kthyer më seksi se kurrë për të promovuar linjën e të brendshmeve, në bashkëpunim me Savage. Këngëtarja u...
1-869-750x430

Duket e pabesueshme! Bleona Qereti lë pas Drake në klasifikimin botëror, ja fakti! (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti rikthehet fuqishëm në qendër të vëmendjes së mediave rozë më një lëvizje të fundit. Kënga e saj e titulluar “I don’t need your love”, edhe pse ka marrë vetëm 1 milionë klikime në...
luana_1542881996-94256

Luana flet për fustanin e shkurtër që çmendi të gjithë

Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit. Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e ndjekin në cdo lëvizje që bën në Instagram. Në puntatën e fundit, Luana ishte veshur me një fustan të shkurtër,...
auto_yug15428281651542828276-750x430

Pëlqehet kënga e re e Taynës, shifra të larta klikimesh në vetëm pak ditë

Para pak ditësh lansoi projektin e ri muzikor. Rep-artistja nga Prizreni, Tayna të shtunën publikoi këngën e re që mban titullin “Pow Pow”, Duket se edhe ky projekt i këngëtares Shala po ecën tejet mirë pasi për pak ditë ka...
auto_Tarkan1542817828-1-750x430

I famshmi Tarkan qenka i martuar me këngëtaren më të bukur në Turqi (FOTO)

Tarkan Teveto?lu është këngëtari i njohur turk, i cili me këngët e tij theu kufijtë kombëtarë dhe u dëgjua pothuajse në të gjithë botën. Fansat e Tarkanit janë me mijëra edhe në popullin shqiptar, ku janë kënduar e dëgjuar...
ghh_1542805463-1938703

Emina prek me dedikimin për bashkëshortin e saj

Modelja Emina Cunmulaj i ka bere nje dedikim mjaft te ndjere bashkeshortit te saj. Kete here ajo ka publikuar nje foto ku ata shfaqen duke vallezuar me njeri-tjetrin. “Ti je mbreti im dhe jam mirënjohëse për ty çdo ditë. Për të mos...
kim-k_1542801418-4701821

Poston shpesh foto seksi, Kim tregon çfarë mendon bashkëshorti i saj për këtë

Kim Kardashian njihet si ndër të famshmet që nuk e ka aspak problem të ekspozojë trupin nëpër fotografi. Ajo gjithmonë ndez rrjetin shpesh me foto nudo e shpesh me veshje seksi. Por a e keni menduar ndonjëherë që bashkëshorti i...
1-796

E urreni Donald Trump? Tani mund të lani tualetin me fytyrën e tij (FOTO)

Një produkt që shpreh ‘urrejtjen’ ndaj Presidentit të Amerikës ka dalë tashmë në shitje. Një kompani në Zelandën e Re ka krijuar furçën e tualetit me fytyrën e Donald Trump. Slogani në etiketën e këtij produkti shkruani:...