Friday, 29 May 2020 | Lajme: 0

Skena

auto_FOTO-KRYESORE-615427427741542742850-750x419

Nuk do ta besoni sa para fitojnë disa nga këngëtaret më të njohura shqiptare

Këngëtaret shqiptare janë bërë të famshme në mbarë botën, dhe pas famës vjen fitimi që ju mundëson të jetojnë një jetë mjaft komode e luksoze. Si gjithmonë ato do thonë se fansat janë dhurata më e mirë nga gjithë ky rrugëtim...
auto_katy_perry_performs-at-staples-center-in-los-angeles-11-07-2017-81542742393-750x430

Katy Perry, femra më e paguar në industrinë e muzikës (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Katy Perry, kryeson listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018. Sipas revistës, Perry ka një fitim prej 83 milionë dollarë. Pas saj renditet Taylor Swift dhe në vend të tretë Beyonce. Lista 1....
er_1542738128-543947

Imazhe të reja të Elita Rudit shtatzënë

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi ditë më parë përmes klipit të Gjikos konfirmoi shtatzëninë e cila u shfaq me barkun e fryrë. Dhe tani duket se ajo po shijon pafund shtatzëninë e cila sapo publikoi disa fotografi në Instagram ku...
oriolamarashai-780x439_1542744354-1096133

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, ‘bombat’ e saj rriten dita-ditës

Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj. Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët. Por fokusi duket se janë ‘bombat e saj’ që duket...
screenshot-29_1542662811-1599431

“Sandër Mafishja” tregon detajet e komedisë më të njohur shqiptare, “Pallati 176″

Ai është një personazh që na ka bërë të qeshim pafund me rolet që ka vënë në skenë. Personazhi që e njeh i madh e i vogël është pikërisht ai që ka luajtur në “Pallatin 176” në rolin e Sandrit. Bëhet fjalë për aktorin...
mozzik_45426922_189378081908042_3341279939801732239_n-e1542720324138-780x439

Mozzik zbulon datën e publikimit të këngës së re

Këngëtari me të vëllanë, Getinjon sollën këngën e fundit të titulluar “Para Siempre”. Bëhet fjalë për reperin Mozzikun, i cili duket se nuk do ta përfundojë këtë vit pa e publikuar edhe një projekt të ri. Kështu ka bërë...
g3_1542711624-4828604

Xhensila përlot me urimin për Besin: Çfarë jam pa ty?

Padyshim nuk ka munguar urimi i bashkëshortes së tij Xhensila Myrtezaj, e cila i ka dedikuar fjalë dashurie. “Cfar jam pa ty? Asgje.  Ne te mire dhe ne te keq ti gjithmone je krah meje. Ne cdo frymemarrje, ne cdo hap te jetes time,...
auto_agon1_1542650564-9414435-e154265270793615426537951542653838-750x430

Grupi Babastars po ndahet, Agon Amiga sjell ‘diss’-in për Getin…

Babastars po i vjen fundi! Agon Amiga sapo ka publikuar këngën e tij më të re. Ndërsa, në emisionin SevenBizz të prezantuar nga Meriton Mjekiqi, është zbuluar ekskluzivisht drejtpërdrejtë se Amiga në këtë këngë i bën ‘diss’...
sergej-milinkovic-savic-ss-lazio-v-juventus-toea-bzodzl_1542634382-1031221

Interi marrëveshje me yllin e Serisë A, falë ish-juventinit

Menaxheri i përgjithshëm i sapo emëruar i Interit, Beppe Marotta, ka arritur marrëveshje në parim me Lazion për mesfushorin serb Sergej Milinkovic-Savic, raportojnë mediat italiane. Sipas Corriere della Sera, Marotta do të t’ua konfirmojë...
screenshot-3-1507983746-1510465_1542633803-9200663

Edhe një ruse që po çmend botën me trupin e saj

Anastasiya Kvitko është modelja ruse e cila përveç punës që bënë është shumë e njohur edhe për postimet në rrjetet sociale. Këto postime janë tejet të nxehta dhe Anastasia nuk i kurseu kursesi pozat provokuese. 22 vjeçarja...