Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Skena

14f848eb93b88df7ae48f118359955ac-l_1542543494-4781566

Qau në emisionin e Ermalit, blogerja publikon një tjetër video që u bë virale

Blogeres Dear Alyne duket se nuk i del inati me komedianin Ermal Mamaqi. Alyne ka realizuar së fundi një tjetër video ku tregon sërish momentin se si ajo reagoi kur në studion e Xing me Ermalin’ të dashurit të saj iu bë pyetja...
1-708

Kylie Jenner qenka e martuar dhe ne nuk e dinim

Travis Scott dhe Kylie Jenner kanë disa kohë që po shijojnë romancën e tyre, por kanë nisur dyshimet se janë martuar në mënyrë sekrete. Në koncertin e tij të shtunën, reperi Travis përshëndeti miliarderen Kylie duke e quajtur...
Dua-Lipa-750x430

Dua Lipa shkëlqen edhe në “Bambi Awards” (FOTO)

Dua Lipa gjatë këtij viti ka qenë e pranishme në pothuajse çdo ceremoni që organizohet nga industria e muzikës. Dua Lipa sonte është e ftuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Bambi”. Këngëtarja është ftuar të performojë...
duaa_1542371921-9664834

Dua Lipa: Kosovarët kanë traditë muslimane por nuk e praktikojnë islamin

Dua Lipa ka folur për Kosovën në intervistën e saj për CNN. Këngëtarja shqiptare ka bërë një intervistë interesante me CNN. Ndër të tjera, Dua është pyetur nëse e din domethënien e emrit të saj në arabisht.  Dua menjëherë...
jennifer-750x430

Jennifer Lopez vendos trend të ri të veshjes

Ajo kishte ulur tejet shumë pantallonat teksa vinin në pah të brendshmet e bukuroshes 49-vjeçare. Sipër trupit kishte të veshur një fanellë të bardhë gjersa nuk munguan aksesor të ndryshëm në duar dhe qafë. Megjithatë, kjo veshje...
30

‘Kishte të dashur shoferin e tij’, Biznesmeni gay i nxjerr bojën ministrit shqiptar (FOTO)

I ftuar së fundmi në emisionin “Trokit” në “InTV”, ishte biznesmeni i njohur Elton Ilirjani, i cili prej kohësh ka pranuar hapur prirjet e tij seksuale. Pasi zbuloi detaje rreth jetës së tij private, duke treguar se kishte pasur...
world-champion-2017_1542363347-5091653

Getta Beqa përfaqëson Kosovën në Kampionatin Botëror të Fitnessit në Pekin

Atletja dhe kampionja botërore e Fitnessit Getta Beqa, ka udhëtuar për ne Pekin të Kinës, ku do ta përfaqësoj Kosovën, në Kampionatin Botëror të Fitnessit, i cili do të mbahet me 17-19 nëntor. Ajo do të garoj në kategorinë “Wellnes...
https-2f-2fhypebeast-com-2fimage-2f2018-2f08-2fariana-grande-aretha-franklin-funeral-0_1542361228-3070061

Këngëtarja e njohur shkurton flokët e gjatë për të cilët edhe është e njohur

Kur një grua shkurton flokët, ajo është gati ta ndryshojë jetën. Këngëtarja e njohur, Ariana Grande e cila ka qenë mjaftë e përfolur kohëve të fundit për ngjarjet në jetën e saj, siç duket ajo tashmë ka vendosur të merret...
auto_l115421904911542190542-750x430

Pritet që të bëhet nënë për herë të parë, Loredana nominohet për çmimin… (FOTO)

Reperi Mozik dhe Loredana janë në një lidhej dashurie dhe shumë shpejt priten të bëhen prindër për herë të parë. Megjithëse në fillim u njoh si e dashura e reperit Mozzik, tashmë ajo po krijon karrieren e vetë në muzikë. Ajo...
download_1542223800-6515947

Lori Hoxha ju zbulon dietën e saj, garanton humbjen në peshë (FOTO)

Lori Hoxha është një nga  vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është një shembull që ndiqet nga vajzat shqiptare për pamjen e jashtme. Gjithashtu trashëgimtrja e Top Medias është mjaft elegante dhe nëse deri më...