Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Jetë

fNjORDw40W

Ja “pikat e dobëta” të grave në shtrat, sipas shenjës së horoskopit

Çdo grua në momentet e saj intime ka një pikë ‘të dobët’, e këtë mund ta gjeni fare thjesht. Mjafton të dini shenjën e saj të horoskopit: DASHI: Gratë e Dashit janë gjithnjë të gatshme të provojnë gjëra të reja me partnerin...
femra-1-750x430

“Vendosa kamera të fshehta, por kapa burrin duke bërë seks me të shtrenjtën time”

E shqetësuar për martesën e saj, një grua ka menduar që të vejë një kamera të fshehtë në shtëpi për të parë se çfarë ndodh kur ajo nuk është aty. Pas disa ditësh ajo gjen një pamje që e shokoi dhe e la pa fjalë.Burri i...
burgu

Në këtë burg njerëzit hyjnë vullnetarisht, kjo është arsyeja

Prej vitit 2013 ‘Burgu Brenda Meje’ është vizituar nga më se 2,000 vet, që duan të ikin nga rutina e ngjeshur në Korenë Jugore. Disa koreanë, po e shfrytëzojnë këtë burg të improvizuar, që të qëndrojnë në qetësi të plotë,...
eeee_1544951802-5585890

Njihuni me shenjën më të sinqertë të horoskopit dhe arsyet janë këto

Që prej datës 23 nëntor kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e Shigjetarit, shenjës më aventureske të zodiakut. Kjo është një nga ato karakteristika që mesa duket vazhdon t’i përndjekë të gjithë personat e lindur në këtë shenjë,...
pickles-big-image-

Përse turshitë nuk janë të mira për organizmin tuaj

Turshitë bëjnë ushqimin tuaj më të shijshëm. Është e vështirë të imagjinohet një kuzhinë pa turshi, veçanërisht në Kosovë. Por a e dini se ekziston një anë e errët e turshive?   Shumica e turshive zakonisht bëhen me...
3-39-780x439

Tri mënyra natyrale për t’i rregulluar thonjtë e dobët dhe të thyer

Pavarësisht se a ju pëlqen lyerja e thonjve apo jo, nëse ju pëlqejnë të gjatë apo të shkurtë, thonjtë e ndritshëm dhe të fortë gjithmonë duken mirë dhe janë indikator i një shëndeti të mirë. Disa prej nesh jemi më me fat...
1-489

5000 euro për seks të pakufizuar në ishullin privat (FOTO)

Festivali 4-ditor i “seksit” do të zhvillohet nesër në një ishull të paidentifikuar, me njerëz të etur për seks që paguajnë rreth 5000 euro për biletë. Megjithatë, policia në Trinidad Tobago zotohet të ndalojë këtë “festival...
auto_5429672-6318817-Sleek_She_completed_her_sexy_ensemble_with_black_Jimmy_Choo_pate-a-146_15405381610821540550820-750x430

Këto katër tipa femrash kurrë nuk e refuzojnë seksin

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për seks. Natyrisht, nëse dëshironi të merrni seks nga femra, patjetër duhet edhe pak të angazhoheni,...
auto_koka-17_11544727549-750x430

Pema e Krishtlindjeve që kushton 2.3 milion euro, është e gjitha prej… (FOTO)

Kjo është pema e Krishtlindjeve më e shtrenjtë në Europë, me një vlerë prej plot 2.3 milionë eurosh. Pema është krijuar e gjitha me flori nga kompania gjermane, Pro Aurum, e cila merret me tregtinë e metalit të çmuar. Sipas kompanisë,...
adulteryinfidelity_1544768411-7674032

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këto fakte për tradhtinë deri tani nuk i keni ditur, e po tani duhet patjetër t’i mësoni. Mashtruesit mund të kenë lidhje të lumtur bashkëshortore  Nuk është e vërtetë vetëm që ata të cilët tradhtojnë kanë në lidhje...