Wednesday, 23 June 2021 | Lajme: 0

Jetë

Screenshot_3

Kjo është shenja më zemërgjerë e horoskopit, të gjithë e kanë zili zemrën e saj të madhe

‘ Folu butësisht njerëzve! Tregoje mirësinë në fytyre, në sy, në buzëqeshjen tënde, në ngrohtësinë e buzëqeshjes tënde, gjithnjë të kesh buzëqeshje gazmore! Jep jo vetëm kujdesin, por edhe zemrën!”. Fjalët e...
auto_lodhje1544492040-1-750x430

Si mund të shmangemi nga emocionet negative në zyrë

Bllokimi dhe izolomi në zyrë është negativ, të paktën kështu thotë një studim. Aty akumulon shpejt një energji toksike duke bërë të pengohet produktiviteti gjatë shkollës. Shkenca ka treguar se si truri ynë është i predispozuar...
coffee-cigarette

Ja sa para shpenzojnë duhanpirësit gjatë gjithë jetës së tyre

Efektet shëndetësore të pirjes së duhanit janë të tmerrshme: përafërsisht një në tri vdekje nga kanceri janë si pasojë e pirjes së duhanit. Veç kësaj, pirja e duhanit i rrit rreziqet e sëmundjeve të zemrës, sulmit në tru etj. Por,...
auto_krevet-Sex1544640808-750x425

Zgjidhet enigma! Meshkujt e gjatë, apo të shkurtër kanë jetë seksuale më të mirë?

Çështja e gjatësisë shpesh diskutohet, veçanërisht në lidhje me atë se sa i dëshirueshëm është një person. Tani ka edhe një arsye tjetër për të dëshiruar meshkujt e gjatë, pasi kanë  jetë seksuale më të mirë. Një sondazh...
rat_1544623649-561083

Miu hyn në bankomat dhe i ha rreth 20,000 euro

Ndodh shumë shpesh të dëgjojmë ndodhi interesante, por si kjo nuk besojmë se keni dëgjuar deri më tani. Kjo është ngjarja e pazakonshme e një miu në bankomat, i cili hëngri rreth 20,000 euro. Siç raportohet nga Hindustan Times,...
hhhhh_1544621842-886404

Këto janë gënjeshtrat që meshkujt ja thonë shpesh të dashurave të tyre

Në këtë artikull do mësoni disa prej gënjeshtrave që meshkuj i thonë femrave që duan. Sipas ekspertëve janë shumë, por kemi specifikuar disa prej tyre, pra më kryesoret që patjetër duhet t’i dini: 1. Nuk më intereson seksi Po,...
kafe_1510187268-8380014

Kujdes! E dini sa orë para gjumit duhet ta pimë kafen e fundit? E mësoni tani!

Këtë e kuptojnë mjaft mirë të gjithë ata që kanë fituar varësi nga kafja. Një pjesë e nisin në shtëpi me një kafe turke, pinë një tjetër pak para pune, një në mes, një pas saj, deri sa numri i filxhanëve nuk mbahet mend. Për...
auto_shtepia1544493168-750x430

Zgjidhni një shtëpi dhe mëso se çfarë karakteri ke

Lloji i shtëpisë  tuaj të preferuar mund të pasqyrojnë aspekte të rëndësishme të jetës suaj dhe të personalitetit tuaj. Shikoni 6 shtëpitë që prezantojmë dhe zgjidhni atë që ju tërheq më së shumti. Më tej, merrni një mesazh...
auto_Screenshot_2-11-780x4391544528691-750x430

70% e femrave tregojnë se cila karakteristikë e meshkujve i joshë ato më së shumti

Gjithmonë ka tema se nga çka joshen më së shumti femrat, si duhet të jetë mashkulli dhe çfarë u pëlqen femrave në përgjithësi. Disa mendojnë se pamja fizike është gjithçka, tjerët thonë se sjellja e meshkujve ka rëndësi kyçe,...
femra-750x425

Ja ku duhet ta prekni femrën që ta ‘tërboni’ gjatë seksit

Pika G është e fuqishme, mirëpo ekzistojnë pjesë të trupit të femrës të cilat thjesht mezi presin prekjen e mashkullit. Dhe kur njëherë i përkushtoheni, e dashura juaj do të shkrihet nga kënaqësia!. Shpina Përkëdheleni dhe putheni...