Thursday, 28 January 2021 | Lajme: 0

Pasaniku serb i pafat, kërkon nuse në internet (FOTO)

Një beqar i pasur serb ka postuar disa fotografi, ku tregon për rezidencën dhe jetën luksoze, me shpresën se pasuria e tij do të joshë vajza të bukura dhe të reja. Ai e quan veten Milisav Don Juan Gonzales Brzi, është 39 vjeç dhe në kërkim të gruas së ardhshme.

Në një shënim të bashkëngjitur me fotot ai thotë: ” Për të gjitha ato femra të pamartuar, të cilët dëshirojnë të kalojnë jetën e tyre për krah meje dhe brenda bukurisë së shtëpisë time” .

Z. Brzi jeton në Shën Petersburg dhe është në kërkim për një vajzë të moshës 16-20 vjeç, me të cilën do të ketë mardhënie dhe do të martohet.

Megjithatë, fotot e tij dhe stili i mobilimit prej floriri janë kthyer në objekt humori në rrjetet sociale