Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Foto: Pasioni i Blerim Destanit

Aktori i njohur shqiptarë Blerim Destani është gjithnjë në fokusin e mediave dhe këtë herë përflitete për një pasjon të tij,   konsumim i purove kubaneze.

Destani pasionin e tij e ka zbuluar nëpërmjet disa fotografive të postuar një rrjetet sociale, ku është duke pirë  puro.

Por kjo nuk është herë e parë të Destanit që poston foto me puro, gjë kjë që tregon se vërtet është i apasionuar pas purove kubaneze.

blerim_

Pasionet të tjera të Destanit janë  udhëtimet, kafet me miqtë e tje.