Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Foto: Xhaka, futboll me Destanin e Mc Kreshën

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka ka shfrytëzuar pushimin e tij për të luajtur një ndeshje futbolli me disa nga miqtë e tij.

Xhaka luajti së bashku me aktorin e njohur, Blerim Destanin, këngëtarin MC Kresha dhe me ish-futbollistin, Blerim Rrustemi në një takim të organizuar në Monchengladbach.