Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Blerim Destani me flamur kuq e zi në Brazil (Foto)

Aktori i njohur, Blerim Destani ka udhëtuar drejt Brazilit dhe ka mbështetur lojtarët shqiptarë në ekipin e Zvicrës. Destani ka valvitur flamurin kuq e zi ndërsa ka të veshur fanellën e ekipit zviceran.

Fotografinë e ka postuar Destani në Instagram tek sa shfaqet krenarë me flamurin kombëtarë në duar.

desttani destani