Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Destani me super-pesçen zviceriane (foto)

Aktori i njohur Blerim Destani i cili ka ndjekur ndeshjen Zvicra-Argjentina në Brazil duke mbështetur shqiptarët me flamurin kombëtarë dhe fanellën zvicerane duket se ka kaluar kohë me ata.

Destani pas ndeshjes ka bërë një fotografi me Xherdan Shaqirin, Granit Xhakë, Valon Behramin, Blerim Xhemailin dhe Admir Mehmetit të cilën më pas e ka postuar në rrjetet sociale.

destani1destanidestandestani