Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Blerim Destani uron për 60 vjetor babin e tij (Foto)

Aktori shqiptar me famë botërore, Blerim Destani ai ka uruar babait të tij ditëlindjen e 60-të.

” Urime 60 Vjetorin Bab I Dashur. Jeni Ti e Nana, prandaj jemi edhe ne. Edhe shum pervjetore tjera se bashku me Shendet dhe lumturi” shkruan Blerim Destani në Facebook.

4444

blera