Sunday, 12 July 2020 | Lajme: 0

E “frikëson” Klitschkon me foto në shtrat me gruan! (foto)

Duel interesant pritet të jetë nesër në Gjermani në përballjen mes Vladimir Klitschkos dhe bullgarit, Kubrat Pulev. Boksieri bullgar do të sfidoi kampionin botëror në një luftë e cila ka filluar me kërcënime verbale dhe psiqike.

pulev-klitschko-4-640x300

Pulev ka publikuar foto në shtrat me gruan e tij duke sjellur edhe reagimet e bukuroshes dhe vetë Kltischkos. Andrea Teodorova ka thënë se Kltischko do ta pësoi keq në ring, siç e ka pësuar ajo keq në shtrat.

foto4-620x330

“Andrea është një kundërshtarë i rrezikshëm në shtrat, por më i keq do të jetë në ring. Klitschko do ta pësoi keq nga ai” ka thënë bukuroshja bionde.

“Po më bën përshtypje se sa vetëbesim ka kundërshtari. Lojërat e tij në shtrar janë qesharake” ka thënë Klitschko.

wwww