Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Ja çfarë jete bën sportisti më i paguar në botë (Foto/ Video+18)

Një nga sportistët më të paguar në botë, Floyd Mayweather është edhe  një nga ata që po bëjnë jetën më luksoze. Një video e publikuar së fundi nga ai mund të jetë lakmi për shumë meshkuj në botë.

Boksieri amerikan është parë në një klip me 10-të femra gati të zhveshura të cilat  dridhen pran tij.

Boksieri njihet për jetën e tij interesante ku vazhdimisht bën foto më milionat e tij, luan bastore me mijëra e miliona dollarë dhe është në shoqërinë e femrave të bukura.

floyd-mayweather-losing-ticket floyd-ticket

money2