Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Martesa përrallore e Jenson Button (Foto)

Piloti anglez i Formula 11 Jenson Button (34) dhe modelja argjentino-japoneze Jessica Michibata (30) janë martuar më 30m dhjetor 2014 në ishullin Maui, në Hawaii.

Çifti ishte fejuar 5 vjet më parë, ndërsa ceremoninë martesore e kryen para 40 miqve më të afërt.

Më pas Button shrkoi në Twitter: “Vit të mbarë nga zoti dhe zonja Button! Jemi të lumtur të urojmë vitin e ri me familjen dhe të dashurit tanë dhe shpresojmë që kështu të jetë edhe për ju”.

22(52) 33(53) 13333(1)