Friday, 10 July 2020 | Lajme: 0

Sportisti më i paguar në botë me një super-koleksion makinash (Foto)

Boksieri amerikan Floyd Mayweather bën një jetë luksoze dhe këtë nuk nguron ta ndajë edhe me fansat e tij në rrjetet sociale. Pak më parë ai tregoi koleksionin e tij të këpucëve dhe syzeve ndësa së fundmi, ylli i ringut ka postuar në Instagram koleksionin e makinave të tij luksoze.

Mes super-makinave është vënë re një Ferrari 599 GTB Fiorano, Porsche 911 Turbo S, Lamborghini Aventador, Ferrari 458 Spider, Ferrari 458 Spider,Bugatti Grand Sport, Bugatti Veryon,… dhe një jet privat.

Me rreth 3 euro në sekondë dhe me 105 milionë dollarë në vit 37-vjeçari është sportisti më i paguar në botë për momentin.

12345678910