Thursday, 27 February 2020 | Lajme: 0

Megan Fox, e mahnitshme me bikini (Foto)

Ajo është një nga femrat më seksi në Hollywood.

Dhe pasi ka lindur dy djem në hapësirën e dy viteve, trupi i Megan Fox duket më i mirë se kurrë.

Aktorja 28- vjeçare është duke pushuar në Havai me të shoqin, Brian Austin Green.

megan-1_3998megan-2_7984megan-4_5275megan-7_5701megan-9_8929megan-12