Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Ndiqni drejtpërdrejt Nuri Seferi vs Krzysztof Glowacki

Tajsoni shqiptari, Nuri Seferi sonte do të ndeshet me polakun Krzysztof Glowacki.

Dueli i sontëm do të jetë tejet i rëndësishëm për Seferin, që kërkon titullin botëror në versionin WBO për më tepër ndaj një kundërshtari që në karrierën e tij ka 23 fitore në 23 ndeshje.

Ndiqni drejtpërdrejt në EUROSPORT vetëm klikoni në linkun dhe do të mund ta shihni dyluftimin mes dy boksierëve.

http://www.sportingvideo.tv/20150131/vv54cd1fd637c215.17716692-994549.html