Thursday, 27 February 2020 | Lajme: 0

Keira Knightley “arrin” orgazmën më të mirë në Hollivud (VIDEO +18)

Nuk është e lehtë për aktoret dhe aktorët e Hollivudit që të “luajnë” në perfeksion, sidomos skenat e seksit.

Por duket se Keira Knightley ia ka dalë të vlerësohet si aktorja që ka rikrijuar orgazmën më të mirë në ekranin e madh të kinemasë.

Këtë “trofe” aktores ia ka dhënë revista Vanity Fair, e cila duket se e ka vlerësuar Keiran për aktrimin e nje orgazme të rreme gjatë rikrijimit te një skene nga filmi “When Harry Met Sally”. Në video shihen aktore te njohur qe perpiqen të rikrijojnë disa skena nga filmat klasike më të njohur amerikan. Aktorët që marrin pjesë në videon e Vanity jane,

Michael Caine, Benedict Cumberbatch, Clive Owen, James McAvoy, Jude Law, Jeremy Irons, Orlando Bloom, Sienna Miller, Felicity Jones, Sophie Turner dhe Kenneth Branagh. Nuk duhet humbur apo jo!/Tema/