Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Boksierja zhvishet për Playboy-n (+18)

Ajo është një nga boksieret më të njohura në histori.

Por nëse mendoni se ajo ka një trup të mbushur me muskuj dhe mashkullor, gaboheni.

Regina Halmich është superseksi.

Madje për herë të dytë, ajo do jetë në kopertinën e revistës për meshkuj Playboy.

38- vjeçarja ishte në kopertinën e revistës edhe 12 vjet më parë.

“Ajo që më shqetëson jashtëzakonisht mua është se gratë shpesh reduktohen në ose këmbë, ose kokë. Unë jam shembulli më i mirë. Por unë e shoh veten si një grua moderne dhe të zgjuar. Mua më pëlqen edhe të jem seksi. Kjo nuk ka të bëjë me aftësitë e mia”, tha ajo.

1_83892_99543_1388