Thursday, 27 February 2020 | Lajme: 0

Olta Gixhari nuk kursen, ja blerja e fundit e luksit

Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format trupore, ka ndarë me miqtë në Instagram blerjen e saj të fundit, për të cilën duket se nuk ka shpenzuar pak.

Aksesori më i ri janë syzet, për të cilën ajo është mjaft e lumtur, duke justifikuar kështu edhe lekët që ka shpenzuar. Aktorja e njohur për shijen e saj elegante në veshjet dhe aksesorët e saj, nuk zhgënjen në zgjedhjet që bën. Së fundmi ajo ka blerë një palë syze firme, për të cilën ka realizuar edhe një foto