Friday, 10 July 2020 | Lajme: 0

Krasniqi: Zoti e bekoftë Kosovën dhe … (Foto)

Robin Haxhi Krasniqi u ka uruar të gjithë kosovarëve shtatë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Boksieri kosovar, Robin Haxhi Krasniqi, i cili po bëhet gati për duelin e 21 marsit, nuk ka harruar t’i uroj bashkëvendësit për festën e shtatë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

“Gëzuar *Kosova ime*. Sot 7-vite shtetësinë, uroj nga zemra me të mirat për ty o vendi im!. Zoti e bekoftë Kosovën dhe popullin Shqiptar”, ka shkruar junikasi në Facebook.

krasniqi_8049