Thursday, 9 July 2020 | Lajme: 0

Shikoni si rrihen femrat basketbolliste (VIDEO)

Kjo ndeshje e basketbollit po ecte mirë, deri në momentin kur ndodhi një përleshje masive. “Southern Jaguars” po udhëhiqnin 51-49 ndaj “Texas Southern Tigers” me 12 minuta të mbetura në ndeshjen e kolegjeve amerikane. Në atë moment, një lojtare e “Jaguars” ndërhyn ndaj një rivale të “Tigers”, transmeton koha.net. Ajo u zgjua në këmbë e zemëruar dhe pastaj grushtet kërcyen gjithandej. Ndeshja u ndërpre kurse u suspenduan 15 lojtare nga të dyja skuadrat.