Friday, 10 July 2020 | Lajme: 0

E dhimbshme: Krasniqi lëshon rastin historik (Foto)

Boksieri shqiptarë, Haxhi Krasniqi ka dështuar që të shpallet kampion i botës, pasi është mundur nga kampioni aktual, Jurgen Brahmer.

Krasniqi pavarësisht përgatitjeve të shumta nuk arriti që të fitoj titullin të cilin e dëshiroi aq shumë. Ai u tregua si një kundërshtar i fortë dhe tregoi formën e mirë por kjo nuk i mjaftoi për ta mposhtur kampionin e botës.

11

3333111