Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Kujt do ia thyej brinjët Zanfina Ismaili (Foto)

“Thonë që Fati ynë është i shkruar… Unë po e gjeta atë që ma ka shkuar timin do ia thyej brinjët”.

Këto fjalë i ka postuar në profilin e saj këngëtarja jonë e njohur dhe e pëlqyera e publikut shqiptar gjithandej, Zanfina Ismaili.

Se kujt ia dedikon ajo këto fjalë nuk e dimë, por se janë të pëlqyera për jo pak njerëz sot e dimë.

Përditshmëria jonë sot ka bërë që ta mallkojë fatin e vet për shumëçka. / Kosovarja/
zanfina-1_6881