Friday, 10 July 2020 | Lajme: 0

Skandaloze: Perversiteti i gazetarit Sokol Balla në dy video erotike (FOTO)

Sokol Balla është përfshirë disa herë në skandale të ndryshme, por ky është skandali më i madh që mund të bëjë një person publik gjatë karrierës së tij. Më shumë se kaq, s’mund të bëjë

Gazetarit të njohur të Top Channel i kanë rrjedhë dy video erotike në publik.

Gazeta Express i posedon të dy këto video, por për arsye etike nuk po i publikojmë. Ne kemi vendosur të publikojmë vetëm disa foto nga aktet e turpshme që bën drejtuesi i emisionit kryesor politik në Top Channel, Top Story.

Në këto video Balla – nga një dhomë hoteli – komunikon me video-mesazh me vajza.

Fillimisht, në videon e parë ai tregon të pasmet para kamerës, kurse në të dytën fillon dhe masturbon.

Meqenëse s’po e publikojmë videon, një detaj që mund t’u tregojmë është se Sokol Balla del të jetë mengjerash ose si thonë në Tiranë, sallaks.

Ndryshe, pavarësisht se mund të ketë debate të ndryshme për etikën në këso lloj publikimesh – si ky i Sokol Ballës, ne në Gazetën Express besojmë se mediat kanë të drejtë të publikojnë edhe materiale të tilla kur bëhet fjalë për personazhe të njohura publike. Këtë e bëjnë mediat botërore sa herë që iu jepet rasti. Kujtojmë vetëm skandalin e fundit me videot dhe fotot e Snapchat’it të yjeve botërore.

Të kujdesshëm duhet të jenë personat publik.

Në vazhdim shihni disa fotografi nga videot intime të gazetarit Sokol Balla./Ekspress/