Friday, 10 July 2020 | Lajme: 0

Miss Kosova 2014, prezanton motrën e bukur

Duken si dy pika uji, e në fakt janë nga një baba dhe një nënë, janë motra.

mimimimi

Po flasim për “Miss Univers Kosova 2014”, Artnesa Krasniqi e cila vjen në një foto të bukur nga Veton Osmani, por jo vetëm, së bashku me motrën e saj bukuroshe, që quhet Besa.