Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Teuta dhe Blero flasin për herë të parë bashkë në publik, pas ndarjes (Video)

Ditë më parë raportuan për bisedën e parë në mes të ish çiftit bashkëshortor.

Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur muajve të fundit, Teuta dhe Blero, për herë të parë kanë folur live që nga ndarja.

Kjo bisedë e tyre përmes rrjetit social “Skype” ka ndodhur në emisionin “Përrallë me Tupan”, transmeton Telegrafi.

Ata për herë të parë konfirmojnë edhe udhëtimin e parë të përbashkët që nga ndarja.

Destinacioni i tyre do të jetë Franca, më pas do të udhëtojnë edhe për në muzeun Disneyland me të bijën e tyre, Tarën.