Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Labi nis pushimet luksoze me të fejuarën (FOTO)

Si duket Labi është duke e shijuar fejesën. Ai për muajin e mjaltit po qëndron në Turqi bashkë me më të dashurën e tij.

Ai ka postuar disa fotografi në rrjetin Instagram duke e falënderuar agjencinë turistike Fibula për organizimin. Shihet se hoteli “IC Green Palace Kundu” është shumë luksoz dhe Labi po e shijon jetën me të fejuarën e tij.

labinotlabi3_3566labi2