Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

E dashura e re e Ronaldos pushton revistat në Brazil

E dashura e re e “Fenomenit” Ronaldo ka qënë protagoniste në edicionin e këtij në muaji në revistën GQ, versioni brazilian.

Celina Locks, që së shpejti feston 24-vjetprin, mes të tjerash ka folur edhe për njohjen dhe lidhjen me yllin e futbollit, përcjell Portali Albeu.

“Një burrë që di si të bëjë të qeshë një femër ka kryer gjysmën e rrugës”, komenton modelja, që nuk e ka problem të flasë për famën e fituar pas lidhjes me Ronaldon.

“Shumë njerët më pyesin pse jam me të, përfshirë edhe veten time. Më vjen të qesh. Jam vetë xheloze”, shton Celina.

182986182989182983182985182988