Monday, 10 August 2020 | Lajme: 0

Tifozi i zhveshur futet në fushë (VIDEO)

Sfida e ragbit anglez mes Welford Road dhe London Welsh pa një tifoz të zhveshur teksa vraponte në fushë.

Tifozi në fjalë, krejtësisht nudo, vrapoi derisa u rrëzua në tokë nga Chris Hala.

Gjithsesi, tifozi dhuroi spektakël për tifozët e mbledhur në stadium.