Thursday, 6 August 2020 | Lajme: 0

Mesazhi i Nuri Seferit

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Nuri Seferi, premton se së shpejti do të rikthehet në ring gjithnjë e më i fuqishëm e drejt realizimeve të synimeve të tija. “Të dashur miq vazhdojnë stërvitjet intensive dhe ju premtoi se shumë shpejt do të rikthehem ne ring”, tha Seferi.

largea_11019548_878384318885127_6192385974119839854_n1430212581