Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

A i keni parë fotot e fundit provokative të Shkendijes? (Foto)

Ajo së fundi po shijon suksesin e këngës “ShowBizz” që e ka sjellë në bashkëpunim me Marselin dhe Sabianin.

Shkendije Mujaj ka vazhduar të provokojë me fotografi përmes rrjeteve sociale.

Pothuajse nuk ka ditë që nuk na ‘përshëndetë’ me një ‘selfie’, e mos më shpesh me ‘Belfie’.

E këto janë fotot e saj të fundit, nëse veçse ende nuk i keni parë. /GazetaExpress/

10955639-10153384280264374-7947571617678915014-n11059918-10153388734169374-561967330575222095-n11071093-10153390027314374-7207684998182695187-n11200896-10153372697774374-7903478539592823868-n_512511215058-10153390624879374-3417421354194050887-n11230904-10153378556144374-7592465089439340776-n11258482-10153375097409374-2430307412079915074-n11264850-10153388703509374-5539265845813210819-n