Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Boshnjaka godet përsëri: Dua edhe një video tjetër!

Në fillim ajo pohoi se ka një video të realizuar në shtëpi, por tani modelja boshnjake Senada Nyrkiq e njohur si Macja Diskrecija, pjesëmarrësve në reality show “Parovi” e pranoi se videoja e një ditë më parë që e prezantoi Malomir Mariq para të gjithëve në ekran ishte i saj.

“Unë mendoj se ajo është publikuar botuar nga ish i dashuri im dhe nuk shoh asgjë të keqe këtu. Të gjithë njerzëti normal e bëjnë këtë. Nuk këtu asgjë dicka interesant. Kur mundet një Pamela Anderson, mundet edhe Macja”, tha ajo

Ajo tha se nuk fsheh asgjë: “Dua seks, çfarë ka të keqe këtu. Që në fillim të spekaklit unë thash se jam me përvojë”.

“Kur do të dal nga këtu do të regjistrojë një film të ri, por do të jetë në një vend të bukur, si për shembull në jaht. Kur Severina mundet, mundem edhe unë”, tha mes tjerash Macja./TetovaSot/