Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Irina Shayk siç nuk e keni parë (Foto)

Kishte vetëm patate për të ngrënë dhe meshkujt nuk e pëlqenin për shkak të këmbëve të saj. Kur kishte aplikuar për vizë amerikane për herë të parë, ajo kishte marrë përgjigje negative.

Bëhet fjalë për 29 vjeçaren Irina Shayk, e cila sot është një nga modelet më të kërkuara në botë.

Rusja e bukur ishte në lidhje me futbollistin Cristiano Ronaldo dhe tani i ka marrë zemrën aktorit të famshëm Bradley Cooper.

Shikoni si dukej Irina kur ishte e varfër.

28a9cb4d00000578-3082620-image-a-18-143171741371628afe8a200000578-3082620-distinctive-look-irina-s-father-was-an-ethnic-tatar-a-muslim-min-a-31-143195672953628afe89a00000578-3082620-image-m-25-143171759994228afe87500000578-3082620-debut-early-modelling-shots-taken-of-the-then-irina-shaykhlislam-a-20-143171756959828afe88800000578-3082620-image-m-23-1431717585749