Friday, 10 July 2020 | Lajme: 0

Ermali ja uron datëlindjen gruas me një buqetë lule (FOTO)

Ermali tregohet gjithmonë romantik, edhe ksaj radhe me rastin e ditëlindjes së bashkëshkortes së tij, ai i dhuroi një buqetë me lule

Patjetër që Ariana Fejzullahu ndihet e lumtur për bashkëshortin që ka, prandaj dhe fotoja që ka publikuar në instagram tregon për respektin që ky qift kanë për njëri tjetrin.

“Faleminderit zemra jem Të dua shumë ” thuhet në shkrimin që Ariana i dedikoi bashkëshortit Ermal Fejzullahu për dhuratën që i kishte bërë.

jdhgj