Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Kjo “kukull” 26 vjeçe, s’ka pasur kurrë të dashur. Nuk e lë mami

Njihuni me një tjetër “barbie” njerëzore ruse.

Angelica Kenova, jo vetëm jeton si një kukull por edhe është trajtuar si një e tillë.

26vjeçarja nga Moska, akoma jeton me prindërit e saj dhe kurrë nuk ka pasur të dashur.

Ajo është veshur si kukull që kur ka lindur dhe ka shkuar në takime vetëm nëse nëna e saj, Natalia do ta shoqëronte.

Angelica ende pretendon të jetë modele dhe kërcimtare gjithsesi poston foto gjysmë zhveshur, që prindërit ia aprovojnë.

1_76062_53613-2546