Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Soni Malaj josh me linjat trupore (Foto)

Soni Malaj është padyshim njëra prej këngëtareve më seksi të estradës.

Madje, vet këngëtarja simpatike shpesh ka shpërndarë këshilla në rrjetet sociale se si femrat mund të arrijnë forma të bukura trupore, transmeton Telegrafi.

Dhe rezultati i këtij përkushtimi janë padyshim kjo që po shihni në fotografitë e publikuar në Instagram.

Soni duket perfekte dhe madhështore në fustanin pink të ndezur me të cilin u paraqit në mbrëmjen e “X Factor”.

soni-1_3220