Friday, 10 July 2020 | Lajme: 0

Holly Hagan “e nxeh” pishinën (Foto)

Ajo gjithmonë shkakton valë në mediat sociale me postimet dhe selfiet e saj.

Por Holly Hagan sot ka shkaktuar “valë” edhe në pishinë, të cilën e pushton e vetme në një palë bikini ngjyrë rozë.

Bukuroshja ka treguar trupin e saj seksi, derisa shijon ca momente relaksi pranë një pishine në një mot të mirë me diel.

22-vjeçarja e shout televiziv të MTV, “Geordie Shore”, aktualisht qëndron në ishullin tropikal Capa Vere, nga ku edhe vijnë fotografitë se saj.

2922D71100000578-3100666-image-a-112_14328106639982922D70500000578-3100666-image-a-119_14328107260212922D52000000578-3100666-image-a-114_14328106712172922D5E100000578-3100666-image-a-113_14328106681582922D4B300000578-3100666-Pink_to_make_the_boys_wink_The_Geordie_Shore_beauty_s_skimpy_two-a-111_14328106208282922D3BF00000578-0-image-a-93_14328090618642922D2C900000578-3100666-image-a-118_1432810696035