Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Modelja shqiptare pozon siç e ka bërë nëna (Foto +18)

Klaudia Brahja është një vajzë që nuk njihet në Shqipëri.

Por, ajo ka nisur rrugën e modeles në Amerikë dhe synon të bëjë karrierë.

Për këtë, ajo ka bërë një set fotosh ku shfaqet nudo.

Është e sigurt se do të ketë sukses, duke parë format e saj.

klaudiaklaudia-brahja-by-david-bellemere-1klaudia-brahja-by-david-bellemere-2klaudia-brahja-by-david-bellemere-4klaudia-brahja-by-david-bellemere-5klaudia-brahja-by-david-bellemere-6