Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Luana në rrezik, e ka marrë inat Lori Hoxha (Foto)

Pozitat e bukuroshes Luana Vjollca, janë tronditur ndjeshëm brenda Top Channel. Dhe arsyeja e kësaj nuk është as një gjë e vogël, as kalimtare.

Ajo gjendet në syrin e ciklonit pasi trashëgimtarja e pronarit të kësaj kompanie, Lori Hoxha, e cila po bëhet përditë e më prezente në vendimet për programet e spektaklit në TCH, e ka marrë inat.

Thashethemet thonë se Lori nuk e duron dot protagonizmin e Luanës dhe as prezencën e saj në mediat sociale.

“Ajo është një prodhim i televizionit tonë dhe nuk mundet t shfrytëzojë këtë background, për interesat e saj personale” mësohet të ketë thënë Lori e cila po këmbëngul për një spostim nga ekrani të Luanës sezonin e ardhshëm televiziv. /lapsi.al/

lori-hoxha-femra-q-euml-ccedil-mend-me-bukuri-e-stil-foto-hdluana-8632-0