Monday, 25 January 2021 | Lajme: 0

Rezarta Shkurta në Disney Land (Foto)

Pas një periudhe të zymtë për këngëtaren Rezarta Shkurta, kur bashkëshorti i saj u arrestua dhe u burgos me dyshimin për përfshirje në trafikim të lëndëve narkotike, ajo këto ditë po e shijon vizitën në Francë.

Në rrjetin social Instagram, Shkurta ka postuar disa fotografi nga Parisi dhe Disney Land, ku shihet e buzëqeshur me një shoqe.

Në njërën nga fotografitë këngëtarja edhe është “ankuar”, duke thënë se as aty nuk po shpëton nga profesioni i saj i fotografes.