Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Kallashi ka vendosur që të mos zhveshët më, Pse? (Foto)

Kallashi, sonte përmes telefoni e informon revistën Kosovarja, se nga sonte më nuk do postojë foto , në të cilat ekspozon trupin lakuriq, linjat e saj trupore, as të pasmet, me të cilat bëri famë mediatike.

Mund t’i shikoni ato , të cilat janë deri tash të postuara në rrjetin tim social, përndryshe fotografi as video të reja, tek do jem e zhveshur, nuk do keni rast për të parë më…thotë Kallashi për Kosovaren.

E pse, për çfarë arsye, ç’ka ndodhur – ishin pyetjet tona, të cilat mbetën pa përgjigje, nga femra më e përfolur , më e diskutuara, më e publikuara e portaleve tona gjithandej.

Mbase, Kallashi, këtë vendim e ka marrë për shkak të muajit të Ramazanit,nga i cili na ndanë edhe pak ditë apo për gjithmonë.

Kallashi, poashtu e informon Kosovaren ,se këto ditë ajo do të përfundojë klipin e ri, nga i cili pret shumë dhe siç thotë ajo do thejë rekord në show bizin shqiptar. /Kosovarja/

kallashi4