Tuesday, 28 September 2021 | Lajme: 0

A po agjëron Feridja? Ky është rrëfimi i saj për Ramazanin

Aktorja e famshme turke Berguzar Korel ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Ajo ka treguar se nuk po mund të agjëroj për shkak të problemeve shëndetësore që ka me stomak, por ka uruar duke ndarë disa kujtime të ditëve të saj të fëmijërisë gjatë këtij muaji.

“Vërtetë më pëlqen Ramazani. Për shkak të problemeve me stomak nuk po agjëroj por ende mbaj mend iftaret e fëmijërisë të ulur pranë tryezës së bashku me familjen dhe miqtë. Po i mbyll sytë dhe po kujtoj aromën e pites. Urime Ramazani”, ka shkruar ka shkruar Korel në Instagram.

feridja1