Friday, 22 January 2021 | Lajme: 0

Publikohet trileri i filmit të ri të Blerim Destanit (Video)

Aktori shqiptar Blerim Destani së shpejti do ta vijë me filmin e tij më të ri.

“Soko 5113” titullohet filmi më i ri ku merr pjesë Blerimi, i cili pritet që shumë shpejt të ketë premierën.

Aktori përmes rrjeteve sociale ka publikuar trilerin e këtij filmi duke informuar ndjekësit e tij se filmi tashmë është gati dhe premiera e tij do të jetë me 09.11.2015.

ZDF njëri prej kanaleve më të mëdha gjermane do të bëjë premierën e këtij filmi.